NoboNet Informatikai Kft.

E-mail: info@nobonet.hu
Cégjegyzékszám: Cg.13-09-141700
Adószám: 23008102-2-13
Képviselő: Baumann Zoltán ügyvezető
Céget bejegyző szerv: Fővárosi
Törvényszék Cégbírósága

Copyright 2013 © NoboNet Kft.

Frontend fejlesztő, PHP programozó - ÁLLÁS!!

programozo_allas_1_nobonet.hu.png

Munkaidő: Teljes/Részmunka
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

FŐBB FELADATOK:

Portálok, weboldalak, webáruházak reszponzív oldalak készítése grafikai tervek alapján, azok karbantartása.
Frontend kialakítása és backend programozása.

ELVÁRÁSOK:

•    JavaScript, jQuery, CSS3, HTML5 ismerete; ezek önálló, gyakorlati használata
•    PHP5, MySQL ismeretek
•    szabványok és internetes trendek naprakész ismerete (pl: w3c)
•    Bootstrap CSS használata
•    alapvető SEO szemlélet
•    gyors, precíz munkavégzés a vállalt határidők betartása mellett
•    jó együttműködő készség a csapat többi tagjával

ELŐNY:

•    FB alkalmazások készítése
•    CMS rendszer/framework ismeretek (Wordpress, Joomla, Symfony, Yii, Twig)
•    Google Tools kezelésében való jártasság
•    Mobil alkalmazásfejlesztési ismeretek
•    Angol nyelvtudás

A jelentkezéseket nettó munkabér igény megjelölésével, fényképes, szakmai önéletrajzzal és referenciák megjelölésével erre a címre várjuk: info@nobonet.hu

2017-02-08 14:53:35